Kochani uczniowie, Szanowni rodzice

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Z tej okazji życzymy wam bezpiecznych oraz radosnych wakacji, pięknej pogody, ciekawych przygód wzbogacających o nowe doświadczenia oraz niezapomniane wspomnienia. Abyście w nowym roku szkolnym wrócili wypoczęci, z zapasem sił do realizacji nowych planów i marzeń oraz osiągania kolejnych sukcesów.

Do zobaczenia we wrześniu:)

front1

W Międzynarodowym Konkursie „Matematyka Bez Granic” klasa 6b z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w regionie lubusko-zachodniopomorskim i trzecie miejsce w kraju.

Gratulujemy umiejętności i tak wspaniałego osiągnięcia!

Międzynarodowy Konkurs   „Mathématiques Sans Frontières” (Matematyka Bez Granic) – edycja Polska organizowany jest pod auspicjami Rady Europy. Patronat nad Międzynarodowym Konkursem "MSF" w Polsce objęło Polskie Towarzystwo Matematyczne, a jego promocję i organizację w Polsce powierzono Zielonogórskiemu Oddziałowi Polskiego Towarzystwa Matematycznego z siedzibą na Wydziale Matematyki Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Anna Michalska
Szkolny Koordynator Konkursu i nauczyciel matematyki w kl.VIb

Źródło: http://www.mbg.uz.zgora.pl

Patronat Honorowy Konkursu „Matematyka Bez Granic”:

image-2
Outlook-tgb4fo34
wyniki
naStronę
dyplom-1

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Ekologicznych wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR 2020”.

Epidemia sprawiła, że nie mogliśmy spotkać się w szkole i zmagać się z zadaniami w ławach szkolnych. 162 uczestników rozwiązywało test na platformie edukacyjnej Dzwonek. W związku z zaistniałą sytuacją w tym roku nie przyznano tytułu laureata w żadnej kategorii.

Organizatorem na terenie Polski tego konkursu jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, a patronuje przedsięwzięciu Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu. W regionie zielonogórskim rolę organizatora pełni Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze.

OSOBY Z BARDO DOBRYM WYNIKIEM I WYRÓŻNIONE:

(wyniki poniżej podane są wg następującej kolejności: kategoria, klasa, ilość punktów, kategoria sukcesu oraz nauczyciel prowadzący)

ŻACZEK klasa 2

KRASUSKA KINGA - kl. 2B, 101,25 pkt. -  WYRÓŻNIONA (M. HORANIN)

MALUCH klasa 3

SIECIECHOWICZ FILIP - kl. 3C, 93,75 pkt. - WYRÓŻNIONY (B. LIWOCHA)

MALUCH klasa 4

PISKORZ NADIA - kl. 4a, 78,75 pkt.,  NAJWYŻSZE WYNIKI W TEJ KATEGORII (A. MICHALSKA)

NAWROCKA MARTA - kl. 4a, 71,25 pkt. (A. MICHALSKA)

CHONDZINSKI JAKUB - kl. 4a, 58,75 pkt. (A. MICHALSKA)

BENIAMIN klasa 5

URBANIAK MIKOŁAJ - kl. 5A, 135,00 pkt. - WYRÓŻNIONY (R. GORZELANY)

WRZASZCZ PIOTR - kl. 5E, 132,50 pkt. - WYRÓŻNIONY (R. GORZELANY)

MARCHEWKA SZYMON - kl. 5B, 131,25 pkt. - WYRÓŻNIONY (H. KAŁA)

JASIŃSKA ANNA - kl. 5C, 126,00 pkt. - WYRÓŻNIONY (A. MICHALSKA)

ŁABANOWICZ JULIA - kl. 5A, 125,00 pkt. - WYRÓŻNIONY (R. GORZELANY)

SŁOWEK FRANCISZEK - kl. 5C, 114,50 pkt. - WYRÓŻNIONY (A. MICHALSKA)

BENIAMIN klasa 6

ARCZEWSKI JAKUB - kl. 6D, 150,00 pkt. - BARDZO DOBRY (A. GADOMSKA)

ŁAPKA MAJA - kl. 6B, 138,75 pkt. - WYRÓŻNIONY (A. MICHALSKA)

GRONDYS POLA - kl. 6B, 123,75 pkt. - WYRÓŻNIONY (A. MICHALSKA)

WASILEWSKI MATEUSZ - kl. 6B, 122,50 pkt. - WYRÓŻNIONY (A. MICHALSKA)

SZOSTAK MACIEJ - kl. 6B, 121,25 pkt. - WYRÓŻNIONY (A. MICHALSKA)

KADET klasa 7

MAMCZYS OLIWIA - kl. 7A, 101,00 pkt. - WYRÓŻNIONY (H. KAŁA)

URBANIAK ANTONI - kl. 7A, 92,25 pkt. - WYRÓŻNIONY (H. KAŁA)

KADET klasa 8

MAJORCZYK ANDRZEJ - kl. 8C, 115,00 pkt - WYRÓŻNIONY (A. MICHALSKA)

ESPENNER-DOMINIK P. - kl. 8C, 115,00 pkt. - WYRÓŻNIONY (A. MICHALSKA)

BLUSZCZ MATEUSZ - kl. 8C, 100,00 pkt. - WYRÓŻNIONY (A. MICHALSKA)

JUNIOR klasa 1 liceum

CHOJAK JAKUB - kl. 1LD, 99,50 pkt. - NAJWYŻSZE WYNIKI W TEJ KATEGORII (M. KOCIEMBA -TRĄBKA)

SŁOWIK DAWID - kl. 1PC, 81,25 pkt (A. SITEK)

WŁODARCZYK DOMINIKA - kl. 1PB, 80,5 pkt (A. SITEK)

FERSZT AGATA - kl. 1PC, 80,5 pkt. (A. SITEK)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

M. Kociemba-Trąbka i H. Kała (szkolni koordynatorzy konkursu)

Radio Zielona Góra zorganizowało konkurs na najciekawszą flagę z okazji Dnia Flagi - #MOJAFLAGA.

Rodzeństwo z naszej szkoły otrzymało nagrodę. Jest to Adam i Antonina Stojanowscy-Han. Adam jest z klasy Ib, a Antosia z klasy 5b. Serdecznie gratulujemy !

front