16 października w naszej szkole obchodziliśmy czterdziestą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie pt. „Wspominamy Jana Pawła II”. Nagrody za prace plastyczną otrzymali:
I miejsce zdobyła Oliwia Operacz z klasy 8B,
II miejsce Cyntia Szczepańska z klasy 3GE
III miejsce Bruno Łokietko z klasy 7 B
natomiast za wykonanie prezentacji multimedialnej:
I miejsce Iza Cieślik z klasy 3LC,
II miejsce: Julia Szatkowska i Kinga Dudziak oraz Julia Sarosiek z klasy 8A,
III miejsce zdobyły: Olga Zabiega i Adrianna Niesyn z klasy 8B oraz Joanna Hamerla z 8A , pozostałe osoby zdobyły wyróżnienie.

Serdecznie wszystkim gratulujemy! Ten wyjątkowy dzień upamiętniliśmy obejrzeniem wygranych prezentacji oraz sprzedażą upieczonych przez uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu ciast. Wszystkie uzyskane pieniążki przekazaliśmy na zielonogórskie Hospicjum. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za pomoc. Dziękujemy, że możemy zawsze na was liczyć.

Opiekun: Kalina Olszewska