W piątek 28 września 2018r. w naszej szkole odbył się VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Już od początku tygodnia poprzedzającego świętowanie, trwały przygotowania do tej akcji. Uczniowie wzajemnie pytali się o hasło i odzew dnia. Plakaty z niedokończonymi działaniami skłaniały do obliczeń nie tylko dzieci, ale i dorosłych.
W dzień obchodów odbył się uroczysty apel. Inauguracji VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia dokonała pani dyrektor Marzenna Hozakowska.
Następnie uczestnicy zmagań odpowiadali przy stanowiskach egzaminatorów oraz na Patrolu Egzaminacyjnym. Wśród egzaminatorów znaleźli się uczniowie klas 5b i 5c oraz uczennica z klasy czwartej.
Tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia uzyskało 79 osób.
Wszystkim egzaminatorom dziękujemy za wspólną pracę, uczestnikom – za wspólną zabawę. Laureatom serdecznie gratulujemy!

IMG_0424 (1)