Wystarczy tak niewiele…
Czasami los stawia przed nami wiele trudnych do pokonania przeszkód. Wiemy, jak ciężko usunąć je samemu, bez pomocy przyjaznych osób.
Właśnie w takiej sytuacji znalazła się Klaudia, uczennica naszej szkoły, cierpiąca od dziecka na artrogrypozę – schorzenie polegające na nieprawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Choroba przykuła ją do inwalidzkiego wózka, bez którego nie jest w stanie normalnie funkcjonować w środowisku.

Niestety elektryczny wózek, który umożliwiał Klaudii samodzielne poruszanie się zepsuł się. Cena nowego przekracza możliwości finansowe rodziny uczennicy.

Społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ekologicznych chce wesprzeć Klaudię w zbiórce tej kwoty  10 grudnia – w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Dobrowolne datki pieniężne będą zbierane do puszki przez wolontariuszy.
Zwracamy się również do wszystkich innych osób dobrej woli, które chciałyby pomóc Klaudii - każdy grosz jest cenny!!!


Pieniądze można także wpłacać za pomocą portalu https://zrzutka.pl/85h4fy.

lub
bezpośrednio na konto nr 49 1750 1312 6882 5549 3863 1600 – z dopiskiem „zrzutka.pl - na wózek elektryczny dla Klaudii Najbor”.

Kochani jak zawsze liczymy na WASZE WIELKIE OTWARTE SERCA w tym szczególnym przedświątecznym czasie. Bądźcie ambasadorami tej akcji również w gronie własnych rodzin i krewnych, znajomych, znajomych znajomych , niech akcja ta obejmie swym zasięgiem najdalsze kręgi!!

"Każda kwota jest na wagę złota".    /SI/

230_resize
boccia-częstochowa
front
front12
Klaudia Najbor