Słówka na stulecie niepodległości

hymn, orzeł, herb, patriota, Józef Piłsudski, historii, honor, bohaterstwo, duma narodowa, suwerenność, język polski, zabór pruski, tysiąc dziewięćset osiemnaście, Polacy, granica Polski, odbudowa kraju, stulecie, niepodległość, biało – czerwona flaga, zwycięstwo, zwycięzca, rząd, listopad, rozbiór, przysięga, Rzeczpospolita, tożsamość narodowa, póki żyjemy, mazurek, proporzec, rodowód, chwała, konstytucja, niezwyciężeni, żołnierze, dowództwo, służba wojskowa, niezależność, wydarzenie, ród, chorągiew, powstanie kościuszkowskie, walka narodowowyzwoleńcza, przywódca, wybuch wojny, męstwo, mężny, strzały, niewola, okrutny, przerażające chwile, odważny, marzenia, prezydent, zginęli, odetchnęli z ulgą, kule, hełm,

ORTOGRAFICZNY
ORTOGRAFICZNY
Previous Next Play Pause
1